13:10 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Dhurata Dora në super formë (Foto)

Dhurata Dora është këngëtarja shqiptare e cila në momentin që ka hy ne tregun muzikorë ka thyer çdo kufi.

Ajo përvec talentit gëzon edhe pamjen që e bëjnë një femër perfekte, shkruan Indeksonline.

Së fundi Dora ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket mjaft bukur dhe seksi.