09:17 / E Hënë, 02 Tetor 2017 / indeksADMonline

Diellza pyetet kur ka qenë hera e fundit që ka kryer marrëdhënie seksuale

Mbetet si njëra ndër vajzat më të bukura shqiptare.

Ishte zgjedhur Miss Kosova në vitin 1996, kur ishte një vajzë e re dhe plot jetë.

Ajo e tillë ka mbetur edhe tani, dhe që atëherë asnjëherë nuk është larguar nga jeta publike dhe të qenit pjesë e shoubizit shqiptar.

Ndonëse shumë kush mund të ketë dëshiruar ta ketë në krah, Diellza Kolgeci nuk është martuar.

Por kur vije te pyetja se kur do ta shohim atë në fustan të bardhë, përgjigjja është befasuese!

Befasuese ka qenë edhe përgjigja e saj kur është pyetur se kur ka qenë hera e fundit qe ka kryer marrëdhënie seksuale.

Për me shumë shikojeni videon.