12:29 / E Shtunë, 11 Gusht 2018

Digjet një autobus në Drenas

Një person ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura nga zjarri i është djegur autobusi i tij në Drenas.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale që dyshohet se janë te shumta afër 25 mijë euro nuk raportohet për lënduar. Rasti mbetet nën hetime.