21:15 / E Premte, 13 Tetor 2017 / indeksADMonline

Diva e popit ‘kopjon’ Era Istrefin

Fergie, një nga këngëtaret më të njohura për muzikën pop në Amerikë është zgjedhur që të bëjë këngën që prezanton veshjet e Carine Roitfeld.

Në pamjet e klipit, janë modelet që pozojnë për koleksionin e verë 2018 me disa marka të njohura si Dior dhe Chanel.

Klipi është quajtur ‘Fergie x CR Fashion Book: REDRUM’, pasi sfondi i të gjitha modeleve ka ngjyrën e kuqe.

Ndërkohë që kënga e parë e Era Istrefi për tregun e huaj quhet Redrum dhe pati një sukses shumë të madh.

/oranews.tv/