75 Mall Live Search
17:35 / E Shtunë, 05 Maj 2018 / indeksADMonline

DJ DAGZ & DJ PM ft. S4MM vijnë me “A e din “ (Video)

Është lansuar projekti muzikor i treshes Dj Dagz, Dj PM dhe S4MM.

Kënga mban titullin ‘A e din se’ dhe tashmë është në kanalin ‘Youtube’. Këngë kjo me ritme verore, madje edhe klipi është i tillë, shkruan Indeksonline.

Muzikën e këngës e ka bërë DJ PM & DJ DAGZ & DON GIMA, ndërsa tekstin S4MM. E për anën vizuale është përkujdesur XL Films./Indeksonline/