75 Mall Live Search
17:52 / E Enjte, 24 Maj 2018 / indeksADMonline

Dj Pm, Dagz dhe Geek ‘elektrizuan’ publikun në Hamburg (Video)

Treshja fantastike, Dj Pm, Dagz dhe Geek së fundmi kanë performuar në eventin e njohur ‘Bon Bon’ që u mbajt në Hamburg të Gjermanisë.

Si gjithmonë prania e tyre ‘ndez’ e krijon një atmosferë të paharruar, edhe këtë mbrëmje me talentin e tyre ata elektrizuan të pranishmit.

Siç po e shihni këtë video atmosfera ka qenë në maksimum. Ndërsa ata vazhdojnë të jenë po kaq aktiv me koncerte si brenda ashtu edhe jashtë vendit, por edhe me projekte e bashkëpunime me këngëtarët më në zë shqiptar.

E kjo verë duket se do të jetë e nxehtë me atmosferën që din ta krijojnë veç ata./Indeksonline/