15:14 / E Enjte, 18 Janar 2018 / indeksADMonline

E bukura Franceska: A po don pak.. (Foto)

Franceska Jace është modelja e njohur shqiptare e cila që nga pjesëmarrja e saj në realityshou “Big Brother” hyri në mendjen e njerëzve.

Edhe pas daljes nga ty ajo vazhdon që të jetë njëra nga personazhet më të komentuara si për jetën private ashtu edhe atë profesionale.

Image result for franceska jace

Së fundi Franceska ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”, aty shihet teksa po pinë një kafe dhe dukej shumë e bukur.

“A po don pak” kishte pyetur Franceska në këtë imazh.

Ndryshe, në këto imazhe ajo kishte ekspozuar edhe gjoksin, si shpesh herë./Indeksonline/