13:06 / E Enjte, 15 Nëntor 2018 / indeksADMonline

E dashura e Dardan Berishës, e uron basketbollistin për ditëlindje

Ata janë një nga çiftet më të përfolura dhe më të pëlqyera kosovare.

Bëhet fjalë për Florenta Islamin dhe basketbollistin e Prishtinës, Dardan Berisha.


Dyshja shihet shpesh në rrugët e kryeqytetit, ani pse fotografitë e përbashkëta në rrjetet sociale janë tejet të rralla, shkruan Indeksonline.

Por, është Florenta ajo që sot me ndjekësit e saj ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram, ku shihet pranë të dashurit të saj, teksa ka uruar atë në ditën e lindjes së tij: “Urime ditëlindja”, ka shkruar ajo./Indeksonline/