20:47 / E Mërkurë, 04 Tetor 2017 / indeksADMonline

E papritur! Nusja e Besnik Qakës shtatzënë

Dasma e tij me Lolita Begollin zuri vend në shumë rubrika rozë këto ditë, dhe po vazhdon ende të jetë ndër temat kyçe të ditës.

Ai sot në një postim në llogarinë e tij i kushtoi fjalë zemre bashkëshortes, me të cilën kurorëzoi dashurinë.

Burime të revistës Kosovarja mësojnë se çifti po pret fëmiun e tyre të parë.

Dyshja në fotografinë e fundit që shpërndanë sot, duken më të lumtur se kurrë, së bashku në natyrë./Kosovarja