10:58 / E Enjte, 18 Janar 2018 / indeksADMonline

E pranon! Ledion Liço bëhet xheloz për Sarën (Foto)

Ledion Liço prezantuesi i njohur shqiptar dhe Sara Hoxha pronarja e famshme e “Top Channel” janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit.

Image result for ledion lico

Dhe çdo grimcë nga jeta e tyre private përbënë lajm për median. I ftuar mbrëmjen e djeshme në Top Shoë Magazine, Ledioni ka folur ndër të tjerash edhe për jetën e tij private.

Image result for ledion lico

ndër pyetjet ishte nëse ai bëhej xheloz për Sarën.

“Sigurisht që jam! E ke parë Sarën apo jo? Sara është alamet ylli, nëse nuk je xheloz për të duhet të jesh budalla”,-u përgjigj Ledioni.

Ndryshe, Ledio dhe Sara janë prindër të një djali të pagëzuar me emrin London./Indeksonline/