10:30 / E Shtunë, 15 Shtator 2018 / indeksADMonline

Edhe një imazh nga dasma e Sarës dhe Ledionit

Sara Hoxha dhe Ledion Liço kanë organizuar një dasmë madhështore para fiks një muaji.

Por kushti i vetëm për të ftuarit ishte që në ambientin e dasmës të mos publikonin asnjë fotografi në rrjetet sociale.

Por tashmë ka ardhur koha e tyre dhe Sara ka publikuar disa. Ku së fundi e shohim një imazh tjetëtr shumë të bukur të tyre.

Sara kishte veshur nj fustan si të princeshave kurse Ledioni dukej shumë në formë me kostumin e tij të dhëndrit./Indeksonline/