16:32 / E Shtunë, 13 Tetor 2018 / indeksADMonline

E verdha po i shkon tej mase Luana Vjollcës

Luana Vjollca pas sezonës së suksesshme të verës në karrierën artistike muzikore, ajo i është rikthyer ekranit.

Tashmë çdo të shtunë ajo vjen me emisionin e saj ‘Shiko Kush Luan’, një nga spektaklet më të pëlqyera të publikut.


Luana pa dyshim që vjen përherë e magjishme me paraqitjet e saj. Sonte ajo do të mahnis me dukjen e saj. E veshur në të verdha ajo duket tejet e ëmbël dhe mjaftë atraktive./Indeksonline/