11:52 / E Hënë, 02 Korrik 2018

Elena Ora mahnitë në fustanin e verdh, duket seksi (Foto)

Elena Ora është motra e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Image result for elena ora

Ajo së fundi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me fustanin e verdh dhe të gjatë deri në gjunjë.

Image result for elena ora

Në këto imazhe shihet në formë shumë të mirë teksa po shijonte plazhin./Indeksonline/

Temat: