16:37 / E Hënë, 02 Korrik 2018

Elena Ora shfaqet në bikini, por nuk tregon shumë… (Foto)

Motra e Rita Orës, Elena Ora është shfaqur me një palë bikini, por nuk ka shfaqur shumë pjesët e trupit.

Ajo shihet se ka më shumë peshë se e motra, ndonëse është kaq e thjeshtë dhe e këndshme.

Elena ka pozuar me një palë bikini të zeza e të ngjitura, në Monako ku edhe është duke kaluar pushimet verore, shkruan Indeksonline.

“Në dashuri me këtë vend”, ka shkruar bukuroshja në llogarinë e saj në Instagram./Indeksonline/