12:01 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Elhaida Dani vjen kaq në formë, shfaqet me fustanin kuq e zi në aeroport

Elhaida Dani është njëra nga këngëtaret me vokalin më me potence, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundi është parë në aeroport, e veshur me një fustan kuq dhe zi të kombinuar me xhaketën dhe teksa në duar mbante valixhet.

Elhaida dukej në formë sërish./Indeksonline/