16:16 / E Enjte, 20 Shtator 2018 / indeksADMonline

Elita Rudi tregon vellon përrallore që do ta vesh nesër për Gjikon

Nesër do të martohen çifti më i përfolur i show biz-it shqiptar, Gjiko dhe Elita Rudi.

Ishte Indeksonline që zbuloi datën e martesës, ndërsa ashtu edhe siç kemi paralajmëruar dyshja do ta kurorëzojnë dashurinë në ‘White Garden Events’.

http://indeksonline.net/ekskluzive-me-21-shtator-martohen-gjiko-dhe-elita/

Pas publikimit të këtij shkrimi, prezantuesja nuk e ka fshehur më këtë lajmë. E nisi me ftesa, më pas me këpucë, e pajë, ndërsa tani ajo tregon edhe pak nga vello, e cila duket më të vërtetë përrallore, shkruan Indeksonline.

Ndryshe çifti janë në pritje edhe të fëmijës së tyre të parë./Indeksonline/