13:48 / E Enjte, 12 Tetor 2017 / indeksADMonline

Elvana Gjata, tërheqëse si kurrë më parë! (Foto)

Këngëtarja shqiptare  e cila tashmë po ngjitet shkallëve të suksesit ndërkombëtar, Elvana Gjata veç po zbukurohet.

Fotografia e saj e fundit e dëshmon këtë më shumë se çdo fjalë, e aty ajo shfaqet tejet tërheqëse, shkruan lajmi.net

Ajo, njihet për thjeshtësinë që ka dhe origjinalitetin që ruan prandaj vlerësohet shumë nga kritikët e artit dhe muzikës.

Prandaj në foton e fundit të publikuar në Instagram duket e ‘zjarrtë’ dhe seksi edhe pa u zhveshur.

Image