11:19 / E Hënë, 12 Nëntor 2018

Emily shfaq çdo pëllëmbë të trupit në plazh, ‘çmend’ turistët në Sidnei

Aktualisht është në Sidnei për të marrë pjesë në çmimet e GQ Australia Men Of The Year.

Por ditën e sotme, Emily Ratajkowski e nisi në plazhin e Kampit Cove të Sidneit.

Modelja dhe aktorja 27 vjeçare u shfaq atraktive në një palë bikini të zeza tejet të vogla, të cilat shfaqnin thuajse çdo pëllëmbë të trupit të saj seksi, shkruan Indeksonline.

Emily siguroi që sytë e saj ishin të mbrojtur me një palë syze dielli të errëta.

Paraqitja e bukuroshes la gojëhapur shumë turistë të cilët dolën për të shijuar diellin e nëntorit në plazhin australian./Indeksonline/