22:21 / E Shtunë, 28 Prill 2018 / indeksADMonline

Emina Çunmulaj me dedikim dashurie për bashkëshortin e saj (Foto)

Emina Çunmulaj duket që është bërë tejet sensitive në muajt e fundit të shtatzanisë

Modelja që jeton dhe vepron në Amerikë i ka bërë një dedikim dashurie bashkëshortit të saj.


Ky është statusi i saj i plotë i postuar në llogarinë Instagram:

Më munojnë puthjet nën shkëlqim të diellit.
Unë nuk mund të besoj se kanë qenë mbi 8 vjet dhe shumë momente të pabesueshme me disa të vështira, ne jemi një familje prej 3 dhe së shpejti një tjetër do të bashkohet me ne … sa shpejtë koha fluturon dhe jeta është kaq e bukur , unë jam krenare për ne dhe sa me vështirësi kemi punuar për të arritur në këtë fazë dhe nuk mund të presim që të vazhdojmë të jetojmë dhe të shijojmë çdo moment pranë jush.