17:52 / E Diele, 01 Tetor 2017 / indeksADMonline

Ende pa e konfirmuar lidhjen, Bruno pranon ndarjen nga Arta

Të përfolur kohët e fundit për një lidhje të mundshme dashurie, Bruno, dhe aktorja nga Kosova, e njohur për rolin në serialin “O sa mirë”, Arta Nitaj,  janë vënë sërish në shënjestër. Ende pa konfirmuar romancën, çifti i kanë dhënë fund lidhjes.

Konfirmimin për ndarjen e ka dhënë vetë Bruno në një intervistë të fundit për “Prive”. “A më do”, kënga që Bruno publikoi pak ditë më parë, në të vërtetë, nuk u postua nga Arta, siç mund të pritej, meqenëse ajo vetë ishte aktore në klip.

Në intervistën për Prive, Bruno tha se ishte shumë mirë për aq sa ishte./Revistaclass