16:16 / E Martë, 13 Mars 2018

Endriti merr librin e babait, shprehet krenar! (Foto)

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka promovuar sot në Londër librin biografik, ‘New State, Modern Statesman:Hashim Thaçi-A Biography”.

Madje Thaçi ka bërë edhe nënshkrimet e para të librit teksa pas ceremonisë së promovimit janë nënshkruar edhe nga vetë autorët e kësaj biografie.

Fotografi nga ndarja e librit ka bërë edhe djali i tij, Endrit Thaçi, i cili duket t’i jetë gëzuar tej mase këtij moment.

Në fotografi dyshja duken të veshur në mënyrën më të mirë të mundshme dhe të lumtur pranë njëri-tjetrit./Indeksonline/