21:24 / E Premte, 21 Shtator 2018 / indeksADMonline

Estrada në dasmën e Gjikos dhe Elitës, ja si po duken

Ka nisur ceremonia e dasmës së Elita Rudit dhe Gjikos.

Çifti pas tre vjetësh po e kurërëzojën dashurinë e tyre me një dasmë përrallore në një hotel në dalje të kryeqytetit, shkruan Indeksonline.


Duke qenë se janë fytyra publike, sigurisht në këtë festë s’kanë si të mungojnë emra të njohur nga shoë biz-i e personalitete të ndryshme.

Iu sjellim disa imazhe të disa prej artistëve kosovarë se si po duken sonte.