21:34 / E Diele, 24 Qershor 2018 / indeksADMonline

Falcao dhe Cuadrado “fundosin” Poloninë (Video)

Kolumbia ka shënuar edhe dy gola në ndeshjen kundër Polonisë.

Golin e dytë në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi i Monacos, Radamel Falcao, ndërsa të tretin, Juan Cuadrado.

Polonia në rast humbjeje do të përshëndetet me Kupën e Botës. /IndeksOnline/