10:43 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

Fejohet motra e Almedës me basketbollistin e njohur, dalin fotot e para

Motra e Almeda Abazit, Ilda i ka dhënë fund beqarisë duke lidhur fejesë me të dashurin e saj, Kenan Sipahiun.

Këtë e ka bërë të ditur vet Almeda përmes një postimi në “Instagram”, kurse në imazhet e tjera të publikuara nga Ilda tërë familjen e e shumë të lumtur.

Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting, beard and indoor

“qofshi shumë të lumtur. Ju dua shumë” ka shkruar Almeda.

Ndryshe, Ilda dhe Kenani kanë kohë që janë në lidhje, kurse ky i fundit vlen të theksohet se është shqiptar nga Kosova por që jeton në Turqi ku edhe po zhvillon karrierën prej basketbollisti./Indeksonline/