12:54 / E Mërkurë, 31 Tetor 2018

Formacionet zyrtare: Gjilani – KEK-u

Gjilani do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në Superligën e Kosovës në futboll në mesditën e sotme.

Skuadrat e Sadat Pajazitit do ta ketë përballë skuadrën e fundit në tabelë, KEK-un.

Dhe para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare, transmeton IndeksOnline.

Ndeshja në fjalë zhvillohet saktësisht me fillim nga ora, 13:30.

Gjilani:

Kaçiu, Kastrati, Hyseni, Halili, Magani, Jefferson, Mustafa, Kqiku, Sadriu, Nika, Perez.

KEK-u:

Nika, Vitija, Rakovica, Berisha, Stullqaku, Sh.Preniqi, Krasniqi, Lleshi, Dudolli, Gjoka, A.Preniqi.

/IndeksOnline/

Temat:
Mos i humb