12:53 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Françeska Jaçe dhe jeta e saj luksoze! Modelja tani me pushime në Punta Cana (Foto)

Njihet për jetën e saj luksoze. Ndërsa komentohet për çdo lëvizje të sajën.
Françeska Jaçe një femër me linja bombastike trupore, e me fotografi provokuese është një nga personazhet më të përfolura, shkruan Indeksonline.


Kohëve të fundit u përfol se është ndarë nga i dashuri i saj, biznesmeni Andi Geci. Ndërsa tani modelja i ka dhënë vetes disa ditë pushimi, e cila ka zgjedhur Republikën Domenikane, gjegjësisht qytetin turistik Punta Cana nga edhe ka postuar disa instastory./Indeksonline/