Zgjidh gjuhën

Franceska Jace, më e bukura që e keni parë sot! Duket si “llokum” (Foto)

Franceska Jace është bërë shumë e njohur në fushën e modelimit sidomos pas marrjes pjesë në reality shoun “Big Brother”.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë në formë dhe madje edhe provokuese.

Franceska është një nga femrat më të bukura të shoëbizit kurse kësisoj shfaqet edhe këtë herë./Indeksonline/

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Të fundit nga IndeksOnline