75 Mall Live Search
19:45 / E Shtunë, 14 Tetor 2017 / indeksADMonline

Genci e Eni publikojnë këngën e re ‘Vetëm ti’ (Video)

“Vetëm ti”, quhet projekti më i ri muzikor nga Genc Prelvukaj dhe Eni Koci. Projekt i cili është realizuar edhe me videoklip.

Mësohet se tekstin e këngës e kanë shkruar vetë këngëtarët.

Rikujtojmë se Genci dhe Eni po përfolen për lidhje dashurie, e cila ende nuk është zyrtarizuar nga ta.