22:50 / E Enjte, 08 Nëntor 2018

Gjiko dhe Butrint Imeri paralajmërojnë bashkëpunimin?

Gjiko ditë më parë publikojë projektin e ri pjesë e të cilit ishte edhe bashkëshortja e tij, moderatorja Elita Rudi.

Ndërsa tani Gjiko përmes një video në Instagram ka paralajmëruar projektin e ri të këngëtarit Butrint Imer i cili nuk dihet nëse do të jetë në bashkëpunim me reperin, shkruan Indeksonline.

“Djali jem i lumtur, projekt i ri”, ka shkruar Gjiko në video duke mos dhënë detaje të tjera.

Kujtojmë që Butrint Imeri së fundi ka publikuar këngën ‘Kush’ e cila u mirëprit adhuruesit e këngëtarit./Indeksonline/

Temat: