12:19 / E Shtunë, 26 Maj 2018 / indeksADMonline

Gruaja ofendon policët, shikojeni momentin [Video]

Pak minuta pas nisjes së fjalës së protestës së opozitës, është shënuar dhe incidenti i parë.

Një grua ka sharë dhe ofenduar disa policë, duke përfunduar më pas në duart e dy policëve.

Në videon e mëposhtme, shihet qartë sesi gruaja shoqërohet për në stacion policor nga dy policë.

Incident ne Proteste – Video Dailymotion on Vidnews.