16:13 / E Premte, 12 Tetor 2018

Heidi Lushtaku me fjalë të fuqishme për babanë e saj

Një nga modelet më të suksesshme kosovare është edhe Heidi Lushtaku.

Bukuroshja që jeton dhe vepron në Zvicër shpesh ka treguar që është tejet e lidhur me familjen e saj.


Ajo së fundmi vjen me një fotografi, teksa shihet me babanë e saj, ku me fjalë tejet emocionuese ajo ia shpreh falënderimin atij për çdo gjë që ka bërë për të.

Ky është postimi i saj i plotë:

Për ty I dashur baba, i cili je mësuesi i jetës sime, mirësin, sensitivitetin, dtrejtësin tim.
Arti, gjithashtu e kam trashëguar nga ti. Unë kam lindur në von në jetën tënde, por dëshira ime më e madhe është që ti të më shohësh mua duke bërë një grua të vjetër.