13:53 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

I ndodh edhe kjo Bleros: E “humb” Afronën në Londër (Foto)

Blero dhe Afrona ende nuk i kanë përfunduar vizitat nëpër vendet më turistike të botës. Ata kanë zgjedhur Londrën si destinacionin e tyre të preferuar.

Në një qendër tregatare Bleros i ka humbur Afrona, deri sa ajo është larguar për në këndin e këpucave.

Nuk ka qenë e vështirë për ta gjetur atë, pasi Blero e di ‘varësinë’ e saj ndaj këpucave.

Për më shumë shikoni çfarë shkruan Blero për Afronën./ORAinfo