09:19 / E Mërkurë, 21 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ilda Bejleri merr gjithë vëmendjen në ndeshjen Shqipëri-Wells

Kombëtarja e Shqipërisë mbrëmë ka luajtur ndeshjen miqësore kundër Wellsit dhe në stadium nuk kishte si të mungonte edhe prezantuesja e njohur, Ilda Bejleri.

Moderatorja e sportit ishte prezente në ndeshje për të komentuar nga tribuna, shkruan Indeksonline.

Ilda e cila konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare nuk kaloj pa vëmendje.

Ajo ishte kujdesur që paraqitja e saj të jetë sa më e duhur, ndërsa eleganca dhe sharmi nuk i munguan as këtë herë./Indeksonline/

Temat: