23:13 / E Shtunë, 07 Korrik 2018 / indeksADMonline

Ilda Bejleri, seks simboli i femrave shqiptare (Foto)

Moderatorja shqiptare, Ildra Bejleri pavarësisht se përfolët shumë nga publiku, ajo vazhdon me të vetën.

U tha se është në lidhje me një deputet shqiptar, u tha se ka ndërhyrje, e cka tjetër s’u tha për të, shkruan Indeksonline.

Këto thashetheme duket se vetëm e bëjnë më të fortë e më të bukur Bejlerin.

Ajo si gjithë të tjerët, i mban të informuar ndjekësit e saj në Instagram për aktivitetet dhe dukjen gjatë ditës apo natës.

Sonte Ilda ka publikuar një foto ku shfaqet me fustan të zi të shkurtë, flokë të kapura pak dhe këmbët që i shkëlqejnë.

E si nuk e meriton të quhet seks simbol i të gjitha femrave shqiptare?! /Indeksonline/

Temat: