19:29 / E Enjte, 10 Maj 2018 / indeksADMonline

Instagram e lëshoi sot një veçori të re (Foto)

Instagram njoftoi një veçori të re interaktive sot të quajtur “Emoji Slider”. Emoji Slider është i ngjashëm me atë të sondazhit , por lejon një gamë më të gjerë përgjigjesh.

Funksioni i ri është pjesë e përditësimit të versionit të Instagram 44, i cili mund të shkarkohet në App Store dhe Google Play.

Kjo veçori është lehtë e funksionueshme dhe se mund të shikoni rezultatet e saj në storie./Indeksonline/

Temat: