22:35 / E Martë, 11 Dhjetor 2018

Interi barazon kundër PSV-së, një hap larg fazës tjetër

Interi ka barazuar rezultatin në ndeshjen me PSV-në.

Golin e barazimit e shënoi Mauri Icardi në minutën e 73-të.

Me këtë rezultat dhe atë aktual të ndeshjes tjetër, Interi kalon në fazën tjetër. /IndeksOnline/

Mos i humb