10:59 / E Diele, 11 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Ish-lojtari i Liverpoolit: “Nuk jam yll i pornografisë” (Foto)

Ishte pohuar se lojtari i njohur për futbollin anglez, Jermaine Pennant mori pjesë në një video porno me gruan e tij Alice Goodwin.

Ish-lojtari i Liverpoolit, përmes një interviste ka thënë se nuk është një pornografisë, transmeton IndeksOnline.

“Të më thuash pornostar, dhe duke vënë një lajm në ballinë të një gazete për këtë, është vërtet qesharake. Problemi është se njerëzit besojnë se unë jam në industrinë e pornografisë”, ka thënë Pennant.

35-vjeçari tani është pjesë e një ekipi amator, Bellericay Town. Më parë anglezi ka luajtur te ekipet e mëdha angleze: Arsenal, ëatford, Liverpool, Portsmouth, Stoke City dhe Wigan Athletic./IndeksOnline/