21:29 / E Hënë, 02 Tetor 2017 / indeksADMonline

Ish-miss Kosova shfaqet me burrin në SHBA (Foto)

Ish-miss Kosova Mirjeta Shala po vazhdon jetën e saj në SHBA.

Ajo tashmë është edhe nën e një djali të mrekullueshëm.

Në ndërsa që së fundmi është shfaqur nën shoqërimin e bashkëshortit të saj.

Çifti janë shfaqur tejet elegantë, të veshur pikërisht për dasmë. Pa dyshim që prindërit e Bardhit duken të mrekullushëm dhe të lumtur./indeksonline