11:44 / E Enjte, 22 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Ja sa është rritur vajza e Albatritit dhe Egzonës (Foto)

Albatrit dhe Egzona Muqiqi janë një nga çiftet më të njohura të shoubizit shqiptar.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shohim se sa shumë është rritur e bija e tyre, Amelia.

Ata u bekuan me lindjen e saj para disa kohëve dhe ajo është fëmija i parë për çiftin./Indeksonline/