17:04 / E Hënë, 19 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Jonida Maliqi jo aq me stil, ia huq me veshje këtë herë

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Jonida Maliqi nuk është edhe aq aktive me projekte muzikore.

Por, ajo iu qëndron afër adhuruesve me postime të shumta në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Jonida, njihet edhe për stilin e saj me shumë shije, ajo prej kohësh është shëndërruar në një blogere ku edhe ndiqet nga një numër i madhe i adhuruesve të cilit mund të marrin ide për veshje.

Këngëtarja këto ditë po qëndron në Paris, dhe nga atje ka publikuar një foto, ndryshe nga herët e tjera, kësaj radhe Jonida ia ka huq në veshje.

Kombinimi i një veshje sportive me taka të larta nuk i shkonte aq shumë./Indeksonline/

Temat: