10:21 / E Martë, 17 Korrik 2018

Jonida Maliqi më se provokuese në fotosesionin e fundit (Foto)

Jonida Maliqi është njëra nga këngëtaret e njohura shqiptar jo vetëm për zërin por edhe pamjen.

Këtë herë ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese teksa po ekspozonte këmbët.

Ajo shihet në një vend bregdetar dhe si gjithmonë me pamjen e saj ajo mahnitë./Indeksonline/

Temat: