12:00 / E Mërkurë, 17 Tetor 2018 / indeksADMonline

Jonida Maliqi “përvëluese” në pamje!

Jonida Maliqi është njëra nga femrat më me stil të estradës shqiptare.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” është shfaqur shumë seksi dhe e bukur, transmeton Indeksonline.

Veshur me fustanin e zi me zogj shumë ngjyrësh, Jonida dukej shumë e bukur.

Ndryshe, Jonida ka shkurtuar flokët të cilat ia tregojnë të gjitha hiret e bukura të fytyrës./Indeksonline/

Temat: