23:01 / E Shtunë, 24 Mars 2018 / indeksADMonline

Jonida Vokshi bëhet bionde, nuk do ta njihni (Foto)

Është një nga aktoret më të talentuara dhe më të pëlqyera shqiptare, veçmas me rolin e saj në serialin komik “O Sa Mirë”, shkruan Indeksonline.


Jonida shquhet edhe për bukurinë e saj, teksa është një nga femrat më natyrale shqiptare. Por së fundmi ajo ka befasuar me ndryshimin që ka bërë. Bukuroshja është kthyer në bionde, këtë mund ta shihni edhe përmes një instastory që ka postuar në llogarinë e saj Instagram./Indeksonline/