19:41 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Juventus – Tottenham, formacionet zyrtare

Juventusi dhe Tottenhami takohen në ndeshjen e parë e rrethit të 1/8 të Ligës së Kampionëve, shkruan indeksonline.

Ndeshja do të luhet në “Alianz Stadium” të Torinos dhe fillon në orën 20:45.

Këto janë formacionet zyrtare

Juventus: Buffon, De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro, Khedira, Pjanic, Douglas Costa, Bernardeschi, Mandzukic, Higuaín

Tottenham: Lloris, Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Dele, Lamela, Kane.