08:38 / E Premte, 15 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kalon krejt kufijtë! Nicki Minaj mbulon vetëm majat e gjoksit (Foto)

Onika Tanya Maraj, e njohur si Nicki Minaj është një nga reperët më të njohura në botë. Stili i veçantë i saj i të bërit muzikë, e ka bërë këngëtaren që të jetë një nga më të suksesshmet dhe më të kërkuarat, shkruan Indeksonline.

Nicki përveç e suksshme njihet edhe si një femër goxha atraktive, madje jo nuk heziton asnjëherë të provokoi. Tejet e zjarrtë duket edhe në fotografinë e saj të fundit të postuar në rrjetin social Instagram. Vetëm me brekë, duke mbuluar vetëm majat e gjoksit, ajo kësaj radhe tejkalon të gjitha kufijtë./Indeksonline/