13:47 / E Enjte, 30 Gusht 2018

Kaq seksi duket Elena Ora në fitnes!

Elena Ora është motra dhe njeriu më i afërt i këngëtares shqiptare, Rita Ora.

Kurse, as me bukuri nuk mbetet prapa krahasuar me motrën e saj shumë të njohura. Në një imazh të publikuar së fundi, Elena shihet në fitnes ku kishte ekspozuar trupin shumë seksi dhe provokues.

Në këto imazhe, ajo shihet e veshur me veshje normale fitnesi por që ia vinin në pah linjat e bukura trupore./Indeksonline/

Temat: