22:03 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kastro çmendet në Top Show kundër Festivalit: Janë pazarxhinj! (VIDEO)

Kastro Zizo shpërtheu në Top Show Magazine kundër organizatorëve të Festivalit të fundvitit.

Ai thotë se nuk mori pas asnjë shpjegim se përse ja refuzuan këngën dhe akuzoi për amatorizëm.

“Këta janë mësuar me klisherat aty! Janë mësuar me 2 milionë e 800 mijë lekë që e kanë këtë vit të marrin aty. Janë pazarxhinj të vegjël! Janë zarfaxhinj të vegjël! Këta po e përdhosin artin! Kanë 27 vjet të mallkuarit”, u shpreh ai tejet i nxehur.