19:47 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Kështu dukej Vesa Luma para 15 vjetësh

Këngëtarja e njohur Vesa Luma ka postuar sot në profilin e saj në Instagram një foto të 15 viteve më parë.

E ulur në një kopësht me bar, dhe me syze Vesa në fakt ngjan shumë ndryshe nga ajo që është sot.

Sigurisht që me kalimin e viteve njerëzit ndryshojnë, por që Vesa vështirë se njihet në këtë foto të adoleshencës së saj.

Ajo që ka mbetur e njëjtë dhe nuk ndryshon as me kalimin e viteve është buzëqëshja e ëmbël, që e ka karakterizuar gjithmonë këngëtaren.