12:27 / E Mërkurë, 10 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kështu është dukur Soni ne evenimentin e 90 vjetorit të Mbretërisë Shqiptare

Soni Malaj ka marr pjesë ne evenimentin e organizuar për nder të 90 vjetorit të Mbretërisë Shqiptare, transmeton Indeksonline.

E veshur me fustanin ngjyrë të kaltër dhe të kombinuar me kapele po të tillë, Soni dukej goxha serioze në pamje dhe e bukur.

Ndryshe, këngëtarja shquhet për pamjen e saj të bukur dhe jo vetëm./Indeksonline/