13:21 / E Enjte, 16 Gusht 2018

Këta janë gjyshërit e Rita Orës (Foto)

Rita Ora ka lindur në Prishtinë, ku edhe kanë jetuar prindërit e gjyshërit e saj.

Tashmë ajo është njëri nga emrat më të rëndësishëm në industrinë muzikore, por që nuk i ka harruar rrënjët dhe prejardhjen.

Në një imazh të publikuar në “Instagram” nga motra e Ritës, Elena, shohim edhe gjyshërit e saj.

“Gjyshërit e mi të mrekullueshëm. Inspirimi im për sot!” ka shkruar ajo./Indeksonline/